Εφημερίδες: Τα αθλητικά πρωτοσέλιδα της Πέμπτης 25 Απριλίου

Διαβάστε τι γράφουν σήμερα, Πέμπτης 25 Απριλίου, οι αθλητικές εφημερίδες της χώρας - Δείτε τα αθλητικά πρωτοσέλιδα

ΜΕΓΑΣ ΘΡΥΛΟΣ, είναι ο τίτλους στο «ΦΩΣ»

Κόκκινο πάρτι στη Βαρκελώνη και πρώτο βήμα για Βερολίνο

Ο εκπληκτικός Ολυμπιακός νίκησε την Μπαρτσελόνα (75-77), «έσπασε» την έδρα της, έκανε το 1-0 στη σειρά και πλέον η πρόκριση για το φάιναλ φορ θα περάσει από το ΣΕΦ

ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ

ΜΕ ΠΕΙΣΜΑ Ο ΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ (1-1)

ΕΧΑΣΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΕΔΑΦΟΣ ΟΙ « ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ», ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΕΣ

ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ

Με… περσινή εμφάνιση η ΑΕΚ συνέτριψε 3-0 τον Παναθηναϊκό και «πέταξε» στο +4 τρεις αγωνιστικές πριν από το τέλος των πλέι οφ,
αλλά και στο +7 από τον ΠΑΟΚ και στο +8 από τον Ολυμπιακό που έχουν ένα ματς λιγότερο

ΣΑΝ ΗΤΤΑ…

Καταστροφική ισοπαλία για τον κακό ΠΑΟΚ στη Λαμία (1-1) * Ισοφάρισε το γκολ του Σλίβκα στο 10ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Σβαμπ, αλλά έχασε έδαφος στη μάχη για τον τίτλο

«ΠΡΑΣΙΝΗ» ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ

Ο Παναθηναϊκός νίκησε ξανά τον Ολυμπιακό, αυτήν τη φορά με 3-1 στο κλειστό του Μετς, και στέλνει τη σειρά των τελικών της Βόλεϊ Λιγκ γυναικών σε πέμπτο παιχνίδι το προσεχές Σάββατο στον Ρέντη

ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ

Ο ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ!

Η ομάδα του Άκη Τζουμερκιώτη νίκησε στον τελικό τον αξιόμαχο Ακράτητο με 2-1 και ολοκλήρωσε ιστορικό νταμπλ στην ΕΠΣΔΑ