Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (18/9)
Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (18/9).
Από το αποψινό τηλεοπτικό πρόγραμμα ξεχωρίζουν τα παιχνίδια των διεθνών πρωταθλημάτων, ενώ από την Ελλάδα το ενδιαφέρον στρέφεται στο ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός.
Aναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (18/9):
10:50 (OTE Sport 5 HD):Moto GP: Grand Prix Ιταλίας / Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
12:00 (OTE Sport 6 HD): Ελλάδα - Λιθουανία / Σπορ - Τένις
14:30 (Novasports 4 HD): Χαλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ / Ποδόσφαιρο - Championship
14:30 (OTE Sport 1 HD): Γουλβς - Μπρέντφορντ / Ποδόσφαιρο - Premier League
15:00 (Novasports 1 HD): Ράγιο Βαγιεκάνο - Χετάφε / Ποδόσφαιρο - La Liga Santader
15:05 (OTE Sport 5 HD): Moto GP: Grand Prix Ιταλίας / Auto-moto - Κατατακτήριες δοκιμές
16:30 (Novasports 3 HD): Μπάγερν Μονάχου - Μπόχουμ / Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 (Novasports 4 HD): Μάιντς - Φράιμπουργκ / Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 (Novasports 6 HD): Άουγκσμπουργκ - Γκλάντμπαχ / Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 (Novasports Start): Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χόφενχαϊμ / Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:00 (ΕΡΤ 3): Αναντολού Εφές - Ουλμ / Μπάσκετ - Φιλικό
17:00 (OTE Sport 2 HD): Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον / Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 (OTE Sport 3 HD): Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας / Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 (OTE Sport 9 HD): Νόριτς - Γουότφορντ / Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 (OTE Sport 7 HD): Μπέρνλι - Άρσεναλ / Ποδόσφαιρο - Premier League
17:15 (Novasports 1 HD): Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπιλμπάο / Ποδόσφαιρο - La Liga Santader
18:00 (Novasports 2 HD): Λανς - Λιλ / Ποδόσφαιρο - Ligue 1
18:30 (ΕΡΤ Sports HD): Πολωνία - Σλοβενία / Βόλεϊ - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
19:00 (OTE Sport 4 HD): Ίντερ - Μπολόνια / Ποδόσφαιρο - Serie A
19:30 (Novasports 1 HD): Έλτσε - Λεβάντε / Ποδόσφαιρο - La Liga Santader
19:30 (Novasports 3 HD): Κολωνία - Λειψία / Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:30 (OTE Sport 1 HD): Άστον Βίλα - Έβερτον / Ποδόσφαιρο - Premier League
20:00 (ΕΡΤ 2): Παρτιζάν - Παναθηναϊκός / Μπάσκετ - Φιλικό
20:30 (Novasports Prime): ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός / Ποδόσφαιρο - Super League
20:30 (ΕΡΤ Sports 2 HD): Ολυμπιακός - Διομήδης Άργους / Χάντμπολ - Handball Premier
21:00 (Novasports 2 HD): Άγιαξ - Καμπούρ / Ποδόσφαιρο - Eredivisie
21:30 (Novasports 3 HD): Βέρντερ Βρέμης - Αμβούργο / Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
21:45 (Novasports 6 HD): Σαρλερουά - Κλαμπ Μπριζ / Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Βελγίου
21:45 (OTE Sport 4 HD): Βαλένθια - Μπασκόνια / Μπάσκετ - Liga Endesa
22:00 (Novasports 1 HD): Αλαβές - Οσασούνα / Ποδόσφαιρο - La Liga Santader
22:00 (Novasports Start): Σεντ Ετιέν - Μπορντό / Ποδόσφαιρο - Ligue 1
22:00 (ΕΡΤ Sports HD): Σερβία - Ιταλία / Βόλεϊ - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα