Τράμπζονσπορ - Καϊσέρισπορ 3-2: Νίκη με πέναλτι στον 90+9'!

Η Τράμπζονσπορ επικράτησε με ανατροπή 3-2 της Καϊσέρισπορ με βασικούς τους Τάσο Μπακασέτα και Μανώλη Σιώπη.

Σε ένα μεγάλο ματς μεταξύ Τράμπζονσπορ και Καϊσέρισπορ, η πρώτη κέρδισε με ανατροπή και 3-2 χάρη σε πέναλτι που εκτέλεσε ο Νουακαέμε στο 90+9'.

Η ομάδα των Τάσου Μπακασέτα και Μανώλη Σιώπη, οι οποίοι αγωνίστηκαν βασικοί, βρέθηκε να χάνει με 0-2 από το πρώτο μέρος.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 24' με τον Γκαβράνοβιτς, ενώ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Τιάμ έκανε το 0-2.

Η Τράμπζονσπορ, ωστόσο, αρχικά μείωσε στο 49 με τον Βίσκα, ενώ στο 59 ισοφάρισε με τον Ντζανίνι, πριν φτάσει στην ολική ανατροπή.