Το πιο γρήγορο γκολ της Λίβερπουλ στην Premier League και 3-0 τη Χάντερσφιλντ στο ημίχρονο! (vids)

Ο Κεϊτά πέτυχε το πιο γρήγορο τέρμα στην ιστορία των «κόκκινων» στην Premier League, ενώ ακολούθησαν και άλλα δύο στο πρώτο 45λεπτο του ματς με τη Χάντερσφιλντ. Δείτε τα βίντεο!

Η Λίβερπουλ υποδέχεται τη Χάντερσφιλντ στο «Άνφιλντ» και χρειάστηκε μόλις 15 δευτερόλεπτα προκειμένου να ανοίξει το σκορ στο παιχνίδι!

Ο Ναμπί Κεϊτά συνδυάστηκε όμορφα με τον Σαλάχ και σκόραρε για το 1-0, πετυχαίνοντας το πιο γρήγορο γκολ στην ιστορία των «Reds» στην Premier League!

Δείτε το 1-0 του Κεϊτά:

Στο 23' ήρθε η σειρά του Σαντιό Μανέ να διπλασιάσει τα τέρματα των «κόκκινων», ενώ στο 45' ο Μοχάμεντ Σαλάχ έκανε το 3-0, που είναι και το σκορ ημιχρόνου της συνάντησης.

Δείτε το 2-0 του Μανέ:

Δείτε το 3-0 του Σαλάχ: