ΕΠΣΑΝΑ: Διακόπηκε το παιχνίδι στο Μαρκόπουλο

Δεν τελείωσε το ντέρμπι της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ ανάμεσα στη Μαρκό και στη Σταμάτα, καθώς διακόπηκε στο ημίχρονο και ενώ το σκορ ήταν 1-0 (από το 42'), γιατί φίλαθλοι μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και χτύπησαν τον ποδοσφαιριστή της Σταμάτας, Οσμανάι

Δεν ολοκληρώθηκε το ντέρμπι της Α’ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ ανάμεσα στη Μαρκό και στη Σταμάτα. Το ματς διακόπηκε στο ημίχρονο κι ενώ το σκορ ήταν 1-0 υπέρ της Μαρκό (το γκολ στο 42' ο Μουσταφίδης), γιατί φίλαθλοι χτύπησαν με αντικείμενα τον ποδοσφαιριστή της φιλοξενούμενης ομάδας, Οσμανάι. Για την τύχη του παιχνιδιού θα αποφασίσει η Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης.

Στα άλλα σημερινά (15/1) παιχνίδια που έγιναν στην Ανατολική Αττική, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ατλαντίς – Άρης Βούλας 1-0, Τριγλία Ραφήνας – Δόξα Άνοιξης 6-1, Μαρκό – Σταμάτα διακόπηκε, ΠΑΟ Καλυβίων – Γιάννης Παθιακάκης 3-3, ΑΟ Κορωπίου – Μάχη Μαραθώνα 2-0.