Ιμπαγάσα: «Καλή εμφάνιση, μπορούσαμε νίκη»

Ο Ολυμπιακός Β΄ έμεινε στο 1-1 με τον Ιωνικό, αλλά ο Αριέλ Ιμπαγάσα δήλωσε ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών του και λυπημένος από το αποτέλεσμα.

Ικανοποιημένος με την προσπάθεια και την απόδοση των παικτών του αλλά όχι με το αποτέλεσμα, δήλωσε ο Αριέλ Ιμπαγάσα μετά το 1-1 ανάμεσα σε Ολυμπιακό Β' και Ιωνικό στον Ρέντη για το πρωτάθλημα της Superleague 2

Ο Αργεντινός τεχνικός του Ολυμπιακού δήλωσε:

«Είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα. Νομίζω ότι κάναμε πολύ καλό παιχνίδι. Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε ευκαιρίες, ενώ ο αντίπαλος προηγήθηκε με εκτέλεση φάουλ. Στο δεύτερο ημίχρονο ξεκινήσαμε καλά, ισοφαρίσαμε, αλλά στη συνέχεια κάναμε αρκετά λάθη.

Ο αντίπαλος θα μπορούσε να σκοράρει, αλλά ο Παπαδούδης λειτούργησε καλά. Κάναμε και εμείς ευκαιρίες, αλλά δεν καταφέραμε να βάλουμε δεύτερο γκολ. Θέλαμε να νικήσουμε και είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα. Πρέπει να συνεχίσουμε τη δουλειά, να βελτιωθούμε και να σκεφτούμε τον επόμενο αγώνα».