Τα γκολ του Ολυμπιακός - Ντιναμό Κιέβου 1-1 (vid)

Δείτε τα γκολ που σημειώθηκαν στη φιλική αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τη Ντιναμό Κιέβου που έγινε στην Αυστρία.

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το φιλικό παιχνίδι του Ολυμπιακού με τη Ντιναμό Κιέβου. Οι δύο ομάδες έμειναν στο 1-1 με τους «ερυθρόλευκους» να παίρνουν νωρίς το προβάδισμα στο σκορ.

Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου 1-1: Σε καλό δρόμο οι Πειραιώτες

Ο Γκερέρο μόλις στο 5' έκανε το γύρισμα και από κοντά ο Μπουχαλάκης έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Η απάντηση των Ουκρανών ήρθε ένα λεπτό πριν το τέλος του ημιχρόνου.

Ο Γκαρμάς μπήκε στην αντίπαλη περιοχή και κέρδισε το πέναλτι από τον Μπα σε μία φάση που δεν υπήρξε παράβαση. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Σολ που ευστόχησε για το τελικό αποτέλεσμα.

Δείτε το γκολ για το 1-0.

Δείτε το γκολ για το 1-1.