ΑΕΛ - ΠΑΟΚ: Το γκολ του Ντόουγκλας Αουγκούστο για το 0-2 (vid)

O Ντόουγκλας Αουγκούστο σημείωσε ένα καταπληκτικό γκολ και ο ΠΑΟΚ έκανε το 0-2 κόντρα στην ΑΕΛ. Δείτε το βίντεο...

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει την ΑΕΛ στη Λάρισα για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League.

Oι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 14΄με γκολ που σημείωσε ο Δημήτρης Λημνιός.

Δείτε εδώ το γκολ του Λημνιού

Στο 35ο λεπτό της αναμέτρησης, οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν δικαίως για χέρι του Ντόουγκλας Αουγκούστο σε κεφαλιά του Μόρα.

ΑΕΛ-ΠΑΟΚ: Το καταφανέστατο χέρι-πέναλτι σε βάρος του ΠΑΟΚ, που αρνήθηκε και με VAR ο διαιτητής (vid)

Στην εκπνοή του ημιχρόνου ο Ντόουγκλας Αουγκούστο με ένα καταπληκτικό σουτ σημείωσε το δεύτερο γκολ του ΠΑΟΚ.