«ΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ»

Έτοιμος να οδηγήσει τον Ολυμπιακό σε νίκη στο ΟΑΚΑ δήλωσε ο ακούραστος Ματιέ Βαλμπουενά!

Είχε νικήσει με την Ντιναμό Μόσχας τον Παναθηναϊκό πριν από πέντε χρόνια στο Γιουρόπα Λιγκ!

Τα μεγάλα ντέρμπι της καριέρας του σε Γαλλία, Ρωσία και Τουρκία

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΓΛΙΔΗΣ

«ΠΝΙΞΤΕ ΤΟΥΣ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ»

Δυνατό ξεκίνημα έχει ζητήσει ο Πέδρο Μαρτίνς από τους παίκτες στο αποψινό (20.30, NS1) ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό - Γρήγορο γκολ και σε αυτό το ματς, όπως και στα προηγούμενα τρία του πρωταθλήματος, θέλει ο Πορτογάλος για να κάνει εύκολη τη ζωή του

ΔΙΛΗΜΜΑ Ο ΦΟΡ

Στα σίγουρα πάει ο Πορτογάλος και εμπιστεύεται το σχήμα που παρέταξε εναντίον της Τότεναμ - Μόνος προβληματισμός η επίθεση, με Γκερέρο ή Ελ Αραμπί

ΕΚΤΟΣ 23ΑΔΑΣ Ο ΣΙΣΕ

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΧΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ!

Όλοι στον Παναθηναϊκό περιμένουν την αντίδραση των παικτών για να αποφευχθεί νέο κάζο στο πρωτάθλημα, αυτήν τη φορά εντός έδρας από τον Ολυμπιακό

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΝΙΑΣ

«ΚΑΘΑΡΙΣΕ» ΠΑΛΙ Ο ΛΙΒΑΓΙΑ!

Με κορυφαίο για ακόμη ένα ματς τον Κροάτη, η ΑΕΚ πέρασε από το Αγρίνιο (0-1) - Το γκολ με έξοχο σουτ στο 69’, ενώ στο 86’ είχε και δοκάρι με κεφαλιά! - Πολύ καλύτερη η «Ένωση» στην επανάληψη, νίκησε δίκαια τον Παναιτωλικό, που ήταν ανταγωνιστικός μόνο στο πρώτο ημίχρονο

Με σκόρερ τον Τόρες

ο Βόλος 1-0 τον ΟΦΗ

Το ματς είχε 33 τελικές! - Άτυχος ο ΟΦΗ, που είχε δύο δοκάρια

ΤΡΙΠΟΝΤΑΡΑ!

Ο Αστέρας Τρίπολης νίκησε 2-1 τον Ατρόμητο και πήρε τους πρώτους βαθμούς του στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ 1 - Δύο γκολ σημείωσε ο Μαρκ Φερνάντεθ για τους Αρκάδες, ενώ για τους Περιστεριώτες μείωσε στο δεύτερο ημίχρονο ο Ρισβάνης

Κάθε αρχή και δύσκολη...

Ο Ολυμπιακός Β’ τα βρήκε σκούρα κόντρα στον Ερμή Λαγκαδά, όμως κατάφερε με αντεπίθεση στο τέλος να πάρει τη νίκη με σκορ 64-58 και μαζί την πρόκριση για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας - Κορυφαίος των Πειραιωτών ο Χρηστίδης, που σημείωσε 17 πόντους και «σκέπασε» τα καλάθια